TERMÍN

pátek – pátek
24. – 31. 5. 2024

MÍSTO

Four Views Oasis 4*

Madeira

CENA

cca 33.500,-

nyní už jsou letenky na vyžádání a jejich cena se může různit

Jógová praxe, nádherná příroda, slunce a oceán nás čekají na tomto kouzelném ostrově.

Pojeď s námi na pobyt, který ti poskytne prostor a čas pro osobní rozvoj, dovolí ti odpočinout si, načerpat sílu, i najít odpovědi na některé tvoje otázky. Tento týdenní pobyt věnujeme sami sobě a našemu fyzickému i duševnímu zdraví. Stará moudrost, že ve zdravém těle zdravý duch, je stále více na pořadu dne – naše fyzické zdraví je ovlivněné pozitivní a uvolněnou myslí, a naopak mentální zdraví přímo ovlivňuje naše fyzické tělo. Proto se na tomto pobytu zaměříme nejen na fyzický aspekt jógy, ale i na ten duševní. Pomocí vědomé jógové praxe, meditací, dechových technik a jednoduchých terapeutických cvičení budeme nacházet opět sami sebe, svoje priority a nastartujeme změnu.

V ranních lekcích se budeme věnovat zejména probuzení energie pro nový den pomocí vědomého dechu a posílení celého těla. Večerní lekce budou věnované více zklidnění, dechovým a relaxačním technikám, mindfulness, povídání si o stresu a jeho zvládání v každodenním životě. Chci Vám ukázat jednoduché a praktické techniky pro každý den, bez ohledu na to, jak málo času máte.

Ubytování budeme mít v krásném 4*hotelu přímo u oceánu. Praktikovat budeme buď přímo na pláži nebo v zahradě hotelu. Po ranní praxi nás čeká bohatá snídaně a je možné si dokoupit i polopenzi.

Pro více informací a rezervace pište Nikole Odvárkové na odvarkova@villasresorts.cz, nebo se podívejte na www.villasresorts.cz