TERMÍN

pátek – neděle
21. – 23. 4. 2023

MÍSTO

Hotel Kašperk, Šumava

CENA

5.500,- Kč

Na jaře se opět společně vypravíme do Kašperských Hor. Úžasné místo, které snad netřeba představovat. Horské městečko na Šumavě okouzlí svou malebností, klidem a nádherným okolím šumavské přírody. Pobyt a jógové lekce si dopřejeme v hotelu Kašperk, který je přímo na náměstí. Prostorná a velmi přijemná klubovna na cvičení nám poskytne milé zázemí pro naši jógovou praxi a setkání na jógové podložce. V hotelu je možnost využít bazén a relaxační zóny  s výhledy do okolí.

Jógový program
Čekají nás čtyři jógová setkání. Dopřejeme si jak jemného pohybu, protažení a zejména uvolnění od napětí a častého přetížení mysli, i těla.

pátek 19 – 20h:
Večerní jógové přivítání – naše zastávka a těšení se ze sebe. Pozorná lekce, která nás přivítá a naladí nás na čas pro sebe.

sobota 8:30 – 10h:
Ranní probuzení – svěžest, chuť do nového začátku, přijetí změny, odpuštění a síla přítomnosti. Proplujeme jemným flow s pozorností věnované dechu, který elegantně doplní pohyb.

sobota 17 – 18:30h:
Umění odpočinku – pozornost věnujeme sebepéči, psychické a fyzické pohodě, a uleví se nám od napětí. Čeká nás pomalejší tempo, relaxace a jógový spánek.

neděle 8:30 – 9:30h:
Ranní povzbuzení – jemné protažení a povzbuzení do dalších dní. Několik příjemných plynulých sestav, které se nám mohou hodit i během týdne.

S sebou využijete vlastní jógovou podložku, 2 bločky, 2 deky a bolster na jógu, pokud můžete :-).

Kompletní informace o ceně pobytu, ubytování a rezervaci najdete přímo na stránce CK Ommm

A všechny dotazy Vám velmi ráda odpoví Ivana: ivana@ommm.cz, která se báječně postará právě o celou logistiku ubytování a místa pro náš společný jógový pobyt.