JEDNOTLIVÁ LEKCE
200,- Kč
lekce jógy 60 min.
CENA S KREDITEM
170,- Kč
lekce jógy 60 min.
DĚTSKÁ A TEEN JÓGA
130,- a 150,-
45min a 60min

CHCETE PLATIT LEKCE KREDITEM?

Je to jednoduché! Nabijte si kredit a plaťte na pár kliknutí ...

rezervační systém

Lekce lze platit jednotlivě přímo ve studiu hotově nebo pomocí QR kódu, nebo předem na účet 2101569473/2010, platební party nepřijímáme.

Kredit – chodíte-li na lekce pravidelně, vyplatí se vám využívat finančně výhodnější kredit, ze kterého se vám budou strhávat platby za lekce. Kredit zakoupíte v rezervačním systému kliknutím na KREDIT, případně ve studiu hotově či přes QR kód.  Minimální vklad kreditu je 1000,- a jeho platnost je 1 rok od připsání. Pokud nebude během této doby vyčerpán, propadne bez možnosti náhrady či dalšího prodloužení. O výši kreditu a jeho platnosti máte přehled po přihlášení do rezervačního systému.

Po domluvě lze vystavit na danou částku fakturu (pište na email info@jogaprostor.cz).

Cena za kurzy a workshopy je stanovena vždy individuálně. Na tyto akce požadujeme platbu předem při provedení rezervace (na účet, nebo v hotovosti ve studiu). Podmínky pro případné storno, čtěte níže.

Jóga pro děti a teen jóga

Nově si lze dětskou a teen jógou předplatit na dané období. Toto předplatné je cenově výhodnější a zajišťuje Vám místo na každou lekci, děti s předplatným mají přednost před rezervacemi jednotlivě. Současně je pevně dané a neúčast na lekcích není možné nahrazovat. Ceny jednotlivých předplatných se liší pro jednotlivé kurzy podle počtu týdnů. Přesnou informaci najdete vždy v rozvrhu u dané lekce. 

dětská jóga 45 minut pro věk 3 -10 let – 130,-/jednotlivá lekce v hotovosti nebo z kreditu rodiče

teen jóga 55 minut pro věk 10 – 15 let – 150,- /jednotlivá lekce v hotovosti nebo z kreditu rodiče

Storno podmínky jsou stejné jako u dospělých lekcí – nejpozději 6 hodin předem můžete lekce stornovat, aniž byste museli lekci uhradit. Více najdete níže.

Storno podmínky

STORNO OTEVŘENÝCH LEKCÍ – Rezervovanou otevřenou lekci lze zrušit před jejím začátkem v rezervačním sytému nejpozději 6 hodin před jejím začátkem, ranní lekce (lekce konané do 12.00) lze zrušit nejpozději 12 hodin před jejím začátkem. Pokud tak neučiníte nebo na lekci nedorazíte, bude její hodnota odečtena z kreditu. Pokud hradíte lekce v hotovosti, bude po vás cena lekce vyžadována emailem (platba převodem nebo v hotovosti ve studiu do 7 dnů).

STORNO TEMATICKÝCH LEKCÍ, WORKSHOPŮ, KURZŮ – na tyto aktivity se prosíme přihlašujete, pokud je Váš zájem vážný a opravdu se chcete akce zúčastnit. S ohledem na časté případy rezervace lekce a poté neuhrazení a ani včas nezrušení, jsme nuceni zavést přísnější rezervační a storno podmínky.

Všechny akce delší, jak 60 minut je nutné uhradit v celé výši PŘEDEM. Pokyny o úhradě obdržíte v emailu po provedení rezervace. Platbu je nutno provést do 7 dnů od rezervace, jinak bude zrušena. Současně v tomto emailu najdete přesné storno podmínky k dané aktivitě.

Akce 90-120 minut (tematické lekce a workshopy) je možné stornovat do 3 dnů (72 hodin) před jejich začátkem. Delší akce nebo vybrané akce externích lektorů je možné zrušit nejpozději 5 dní předem (120 hodin) před jejich začátkem. Přesnou informaci najdete vždy v rezervačním emailu, prosíme věnujte ji pozornost!

V případě včasného zrušení Vám uhrazená částku bude vrácena zpět. V případě storna už v době storno podmínek, můžete za sebe sehnat náhradníka.

V případě, že 3x porušíte storno podmínky bez úhrady zmeškaných či pozdě stornovaných lekcí, bude váš účet v rezervačním systému blokován do doby neuhrazení dlužné částky. Pokud chcete účet obnovit, kontaktujte nás na info@jogaprostor.cz

Přihlášením v rezervačním systému souhlasíte se storno podmínkami.

Privátní lekce pro dospělé a děti

Cena privátních lekcí je stanovena vždy individuálně podle počtu osob na lekci, délce a četnosti lekcí a místu konání. Pro více informací pište na dana@jogaprostor.cz

Rezervace – postup

Na lekce a workshopy se přihlásíte pomocí rezervačního systému (viz. Rozvrh).

  • Vytvořte si Váš osobní profil.
  • Můžete libovolně provádět rezervace. Pokud chcete mít jisté místo na stejný den a čas, doporučujeme provést rezervace předem co nejdříve.
  • Pokud chcete výhodnější ceny lekcí, zakupte si kredit. Klikněte na KREDIT (v růžovém boxu vpravo nahoře). Po nákupu permanentky obdržíte email s instrukcemi pro převod peněz. Po připsání peněz na účet, Vám bude kredit aktivován a všechny rezervace se Vám z něj budou automaticky odčítat. Pokud nemůžete platit převodem, můžete kredit uhradit v hotovosti ve studiu.
  • Pokud permanentku v tuto chvíli nevyužijete, můžete platit lekce jednotlivě, buď v hotovosti přímo ve studiu nebo poslat platbu předem na účet.
  • Berte prosím ohledy na lektory a na ostatní zájemce o lekce. V případě, že nemůžete přijít, rušte lekce s dostatečně možným časovým předstihem. Děkujeme!

NÁHRADNÍK NA LEKCI – Pokud se přihlásíte jako náhradník na lekci, je nutné počítat s možností, že se pro vás místo uvolní a lekce se budete moci zúčastnit.  O uvolněném místě budete informováni SMSkou na vaše číslo. Pokud SMS neobdržíte, místo se pro Vás bohužel neuvolnilo a není tedy možné na lekci přijít.

Zdravotní stav

Přihlášením na lekci klient potvrzuje, že si je vědom svého zdravotního stavu, který dovoluje účastnit se vybrané lekce/workshopu. V případě zdravotních omezení se aktivity účastní se souhlasem lékaře a o svém aktuálním stavu před zahájením lekce informuje lektora (včetně těhotenství!).  V každém případě cvičí na vlastní zodpovědnost a rizikoToto pravidlo platí i u dětí, které přihlašují na dětské lekce rodiče.

Rozvrh

Lekce jsou vypisovány vždy na 4 období (září-prosinec, leden-březen, duben-červen, červenec-srpen). Jóga studio si vyhrazuje právo plánovaný rozvrh kdykoli změnit z organizačních a personálních důvodů. O případných změnách budou klienti včas informováni emailem a na webových stránkách.