Jsem úplný začátečník. Která lekce je pro mě vhodná?

Začátečníci mohou navštěvovat téměř všechny lekce, pouze lekce vinyasa flow jógy doporučujeme až pro mírně pokročilé. Nejvhodnější je pro začátek navštívit více druhů lekcí, aby si každý našel, co mu nejvíce vyhovuje. Důležité je před začátkem lekce upozornit lektora, že jdete na lekci jógy poprvé. Pravidelně také vypisujeme kurzy pro začátečníky, které jsou úplně nejvhodnější pro bezpečný začátek.

Co potřebuji s sebou na lekci?

Na lekci si s sebou vezměte pohodlné oblečení, veškeré pomůcky včetně podložek jsou k dispozici ve studiu.

Jak rezervuji lekci?

Rezervaci lekce můžete po přihlášení provést v rezervačním systému, tady: https://jogapodebrady.isportsystem.cz

Jaké jsou storno podmínky?

Přesné a aktuální storno podmínky najdete na stránce CENÍK.

Je jóga vhodná i pro těhotné? Která lekce je pro mě vhodná?

Jóga je vhodná pro nastávající maminky, neboť posílí i protáhne jejich měnící se tělo, naučí se dýchat i odpočívat. Pokud jste jógu před otěhotněním necvičila, doporučujeme začít až od 15.týdne těhotenství. Pokud již zkušenost s jógou máte a cítíte se dobře, můžete praktikovat i během 1.trimestru. Doporučujeme ale cvičit pomalu, bez skoků a posilování přímých břišních svalů, a naopak se více soustředit na zklidnění, dýchání a jemné protahování a posilování. Těhotné mohou chodit do lekcí jemné jógy a některých lekcí flow jógy.

Kde mohu parkovat?

Parkování je možné naproti přes park na vyznačených místech nebo v ulici Hakenova vzadu za studiem. V době od 8.00 do 18.00 je nutné uhradit parkovné v automatu.

Kde se studio nachází?

Studio se nachází přímo na lázeňské kolonádě, mezi restaurací Mamma Cucina a Náš hostinec, v domě EZOP. Pro vstup do budovy pouze “zatlačte” na dveře a studio se nachází v zadní části budovy (označeno šipkou). Prosíme NEZVOŇTE. Zvonek je odpojený, aby nás nerušil během jógové praxe.

Mohu využít kartu Multisport?

Od 1. 8. 2022 karty Multisport bohužel nepřijímáme z provozně-technických důvodů.

Mohu u Vás zakoupit dárkový voucher?

Rádi Vám připravíme dárkový voucher na jógu. Napište email na dana@jogaprostor.cz, ve kterém uveďte jméno obdarované osoby a hodnotu voucheru. Hodnota voucheru záleží na Vás. Pokud obdarováváte někoho, kdo s jógou začíná, doporučujeme zakoupit několik zkušebních lekcí v ceně 150,-/jednotlivá lekce, tedy např. 3 lekce za 450,-Kč. Pokud se jedná o pravidelného klienta můžete mu voucherem navýšit kredit a ten pak může být v libovolné hodnotě od 500,- výše.

Voucher musí být aktivován (poprvé použit) do 6 měsíců od jeho vystavení.

Mám zájem o individuální lekci. Jak ji mohu rezervovat?

Individuální lekce jsou organizovány na základě poptávky klientů. Mohou být pravidelné nebo jednorázové, pro jednotlivce nebo i menší skupiny, které chtějí praktikovat společně. Cena lekcí je stanovena vždy individuálně podle počtu osob na lekci, délce a četnosti lekcí, i místu konání.K poptávce po těchto lekcích, prosíme využijte náš kontaktní formulář.

Jak mám postupovat, když si zablokuju účet v rezervačním systému?

Rezervační systém je nastaven na 3x a dost 🙂 Pokud tedy porušíte storno podmínky po čtvrté, automaticky se vám zablokuje účet  a dokud neuhradíte neuhrazené/pozdě stornované lekce, nemůžete dělat další rezervace. Pozor – vaše stávající rezervace zůstavají v platnosti a pokud přestanete na lekce chodit, tak i tyto lekce vám budou propadat! Proto, co nejdříve napište na info@jogaprostor.cz a domluvte se s námi na úhradě lekcí a účet bude okamžitě odblokován. Nepřijdete tak o své rezervace a můžete dál praktikovat. Těšíme se na vás!

Jak probíhají lekce dětské a teen (pro -náctileté) jógy?

Lekce dětské a teen jógy jsou rozdělené podle věku dětí od 3 do 14 let. Lekce jsou vypisovány na tři období – podzimní, zimní a jarní. Přes léto lekce neprobíhají. Lekce jsou otevřené a můžete na ně děti hlásit v průběhu roku nárazově, nebo si udělat rezervace dopředu na celé období. Lekce se platí buď v hotovosti na místě, nebo si můžete předplatit kredit, který je cenově výhodnější. Všechny lekce jsou bez přítomnosti rodičů.