Jedno studio, stovky příběhů …

Každý máme svůj příběh. Některé jsou radostné a inspirující, některé jsou trpké až smutné. Ať už jsou jakékoli, každý má u nás otevřené dveře. Jógová praxe nediskriminuje ani nelimituje, je vhodná pro všechny. Bez ohledu na věk, zdravotní omezení, profesi, náboženské vyznání, každý potřebujeme prostor, ve kterém můžeme být sami sebou a sami se sebou.

Uprostřed živé lázeňské kolonády jsme pro Vás připravili prostor pro Vaši fyzickou a duševní harmonii. V příjemném prostředí praktikujeme jógu různých stylů – od dynamických,  přes klidnější až po relaxační. Přes týden máme širokou nabídku otevřených lekcí pro dospělé i děti. O víkendech pořádáme tematické workshopy, prodloužené lekce, koncerty tibetských mís, kurzy meditací a další zajímavé akce.

Lekce vedou kvalifikovaní lektoři, kteří Vám pomohou s prvními kroky na lekcích jógy. Více o nich se dozvíte, když kliknete níže.

Těšíme se na vás v našem oblíbeném prostoru.

Dana Beierová

zakladatelka Jóga Prostor Poděbrady

Proč přijít do našeho studia?

Komunita

Naše studio tvoří lidé, kteří v něm praktikují jógu. Klienti i lektoři. Na lekce chodí celé rodiny, různé generace, potkávají se tu staří známí i vznikají nová přátelství. Dávají si zde “rande” manželské páry nebo se tu potkávají rodiče s dospělými dětmi, a díky tomu pravidelně tráví čas spolu.

Individualita

Přestože jsou lekce plné studentů, je naším záměrem vnímat každého z Vás. Každý máme jiný příběh a jiný důvod, proč praktikujeme jógu a co v józe hledáme.Lektoři se snaží individuálně poradit, je-li to potřeba nebo pokud se zeptáte a zároveň zachovat soukromí a integritu klienta.

Čas pro sebe

Na podložce je to jen o Vás. Je to Váš čas sami pro sebe – na chvilku se zastavit a vnímat svoje tělo, dech, i myšlenky, když jim dáte volný prostor. Nejen, že tělo posílíte a protáhnete, ale také se naučíte správně dýchat a relaxovat.

Profesionalita

Všichni naši lektoři jsou odborně proškolení. Kromě základních instruktorských kurzů, si kontinuálně rozšiřují své znalosti a dovednosti nejen u českých lektorů, ale hlavně na školeních mezinárodně uznávaných učitelů jógy. Rozšiřují své znalosti i o související obory jako je ajurvéda, aromaterapie, psychologie či různé manuální terapeutické techniky.

Zaměření

Zaměřujeme se pouze na jógu a obory s ní spojené. Nabízíme širokou škálu stylů, aby si vybral každý, protože praktikovat jógu může opravdu každý z nás. Bez ohledu na věk, zdravotní omezení či časovou vytíženost.

Baví nás to!

Jógu praktikujeme a lektorujeme, protože je to naše radost a smysl života. Baví nás předávat učení jógy ostatním a sledovat, jak se životy našich studentů díky józe proměňují. Děláme vše proto, aby z lekcí odcházeli spokojení a energii nabití klienti a aby se k nám pravidelně vraceli na další lekce.

Chcete vyzkoušet jógu?

Chcete vyzkoušet jógu?

Podívejte se do našeho rozvrhu na lekce jógy pro začínající. Tyto otevřené lekce jsou určené právě pro Vás. Pod vedením zkušeného lektora se postupně naučíte jednotlivé pozice, dechové i relaxační techniky. V sekci FAQ najdete také odpovědi na často otázky, které Vám usnadní první návštěvu.

LEKCE
Cestujeme s jógou

Cestujeme s jógou

O víkendech pro Vás připravujeme akce nejen v našem studiu, ale několikrát do roka naše podložky přesuneme za hranice všedních dní na jógový víkend nebo zahraniční zájezd. Sledujte naši nabídku a pojďte s námi!

Připravované akce
Vždy něco navíc ...

Vždy něco navíc ...

Ve studiu kromě pravidelných a víkendových lekcí jógy pořádáme i další akce spojené s jógou a lidmi kolem nás – např. koncerty tibetských mís, charitativní jógu na Tři krále či vánoční market.

další informace