TERMÍN

sobota 4. 12. 2021
9.30 – 11.30 hod.

MÍSTO

Jóga studio Poděbrady

CENA

350,- Kč

Dinačarja znamená v doslovném překladu “znalost moudrosti dne”.

V průběhu denních i ročních cyklů se střídají ve své vládě jednotlivé dóši – Váta, Pitta a Kapha. Časy či období lehkosti a dynamiky se proměňují v časy transformace a následně útlumu, regenerace. A tak stále dokola.

Ájurvéda nabízí tisíci lety prověřené praktické tipy na to, jak si uspořádat den tak, abychom vytěžili co nejvíce z jeho proměn a surfovali na nich jako na vlnách.

Postupně probereme krok za krokem jednoduché praktické každodenní zvyky a rituály, pomoci nichž upevníme své zdraví, opečujeme všech pět smyslů, které jsou vstupními branami do našeho těla, i zklidníme mysl. Ájurvéda je vědou každodennosti. Tedy i malé věci, které děláme každý den, mohou dělat dlouhodobě velké změny!

Tento workshop bude probíhat online přes aplikaci ZOOM. Přihlášky na akci jsou jako obvykle v rezervačním systému. Do emailu obdržíte pozvánku s odkazem, přes který se budete moci připojit. Pokud Vám termín workshopu nevyhovuje, ale máte o něj zájem, stačí se také přihlásit a po skončení bude všem přihlášeným zaslán video záznam.