TERMÍN

pátek – neděle
3. – 5. 5. 2024

MÍSTO

Tauhaus, Rabštejn nad Střelou

CENA

akční cena 6.600,- do 31. 12. 2023

cena 7.400,- Kč od 1. 1. 2024

— OBSAZENO —

Zvu Vás na tento květnový víkend, který vyplníme jógou, odpočinkem a časem v ústraní. Tento časový i fyzický prostor využijeme k tomu, abychom si urovnali myšlenky, uvědomili jsme si, co je pro nás důležité, odložili nepotřebné a načerpali energii na to, co je před námi.

Budeme se věnovat jógové praxi, dechovým technikám, meditaci, také Vás čeká povídání o tom, co je to stres a jak s ním pracovat, vyzkoušíme i některé terapeutické techniky, které nám pomohou najít zpět ztracenou rovnováhu.

 

Víkend bude probíhat v Tauhausu v Rabštejn nad Střelou. Tauhaus je krásná venkovská vila, která prošla velkou rekonstrukcí a byla znovu otevřena v roce 2022. V přízemí je velká jídelna s krbovými kamny, profesionální kuchyní a obývací pokoj určený pro relaxaci a příjemné posezení. V patrech se nachází pohodlné dvoulůžkové pokoje s koupelnou (vždy s možností přistýlky) a jeden větší pokoj pro skupinu až 9 osob.  Je tu také sauna s odpočívárnou. Venku je stodola, která je zařízená jako jógová místnost, plně vybavená pomůckami na naší praxi. Celý komplex budeme mít k dispozici jen pro sebe.

 

O stravování se postará skvělá profesionální kuchařka Pavlína Málková, kterou můžete znát i z populární poděbradské restaurace Cucina. Pavlína nám připraví lahodné vegetariánské jídlo se spoustou dobrot.

Kapacita pobytu je 16 osob!

Pro více informací o programu a rezervace míst posílejte Daně Beierové na dana@danayoga.cz