TERMÍN

pátek 15. 3. 2024

17.30 – 19.30 hod.

MÍSTO

Jóga Prostor

CENA

450,- Kč

S jarem přichází nové energie a změny v našem těle i mysli. Ledy pomalu ale jistě tají a suchá, studená Váta se začíná přetavovat v chladnou, hutnou, tekutou Kaphu. S tímto přechodem může přijít i těžkost fyzická a mentální, únava, letargie a různé zdravotní problémy, jako je rýma, kašel nebo exémy.

Jak můžeme pomoci našemu tělu adaptovat se na tyto změny? To je téma, které prozkoumáme na tomto workshopu. Společně se podíváme na:

  • Energetiku jára z pohledu Ájurvédy: Zjistíme, co je jarní očista a jak ji provádět správně, a co je to vlastně “detox”. Dostaneme se k podstatě toho, jak jemně a laskavě po zimě nastartovat trávení, které je základem našeho zdraví.
  • Trávení jako základ našeho zdraví: Budeme se zabývat trávicím ohněm a tím, jak o něj pečovat. Zjistíme, co naše trávení narušuje a co mu naopak prospívá.
  • Áma a mentální áma: Prozkoumáme, co je to áma a jak se jí zbavit, a také se podíváme na vliv mentální áma na naši pohodu a jak s ní pracovat.
  • Jarní jógová praxe: Nakonec se společně ponoříme do jarní jógové praxe, která nám pomůže harmonizovat naše tělo, mysl a duši pro přechod do nové sezóny.

Přidejte se k nám na tomto inspirativním workshopu, kde objevíte, jak se připravit na jarní období s láskou a péčí o své tělo a mysl.