TERMÍN

pátek 4. 3. 2022
18:30 – 20.00 hod.

MÍSTO

Jóga studio Poděbrady

CENA

250,- Kč

Jin jóga je pomalý, meditativní styl jógy, ve kterém zůstáváme v pozicích vsedě nebo vleže po dobu několika minut tak, abychom působili na jinové tkáně našeho těla (vazy, šlachy, fascie, klouby) a orgánové meridiány (energetické dráhy). V této lekci se zaměříme na dráhu jater a žlučníku, které z pohledu tradiční čínské medicíny náleží elementu dřeva. Prvek dřeva nám dává vizi našeho potenciálu, flexibility i odhodlání k růstu v souladu s neustálými změnami, které znamenají život.

Dřevo nás podporuje k vytváření odolnosti a energie, které je nyní potřeba, a zároveň nás vede do vnitřního klidu, který je vždy k dispozici. Dřevo je inspirativní…Ohýbá se stále se měnícím větrem života, ale nikdy se nezlomí 🎋

Lekce jin jógy je vysílaná přes aplikaci ZOOM. Přihlášky na lekci jako obvykle proveďte přes rezervační systém. Před lekcí obdržíte odkaz, přes který se k lekci připojíte. Pokud se nemůžete lekce zúčastnit v daném termínu, ale máte o ní zájem, přihlaste se i tak! Po skončení lekce všem přihlášeným pošleme video záznam lekce.