TERMÍN

středa – středa
15. – 22. 6. 2022

MÍSTO

Bali Star Boutique hotel

CENA

25.700,-

Zapomeňte na chaos města, kolotoč práce a rodiny a na týden si dopřejte slunce, moře a jógu v malé rybářské vesnici na ostrově Kréta. V tradičním městečku Bali, nedaleko krásného Rythymna, si užijeme jógovu praxi, dostatek prostoru na koupání,  aktivní či pasivní relax a to podle aktuální nálady a potřeby. Na lekcích je vítán každý ať pokročilý praktikující či začátečník, který to chce “jen zkusit”.

Pobyt s jógou na Krétě je určen pro milovníky jógy i odpočinku. Odpočinek na pláži, protažení těla, vyčištění hlavy a čas jen pro sebe sama. Pobyt je vhodný pro začátečníky i pokročilé, ženy i muže.

Jógový program zahrnuje deset 60 minutových lekcí. Lekce budou probíhat v zahradě hotelu, případně na pláži, podle rozpisu níže. Jeden den a jeden další večer necháme volné pro odpočinek či delší výlet. Ranní lekce budou ve stylu vinyasa flow jógy, tedy více dynamické a energizující. Večerní lekce budou v klidnějším, spíše protahovacím tempu, aby nás příjemně uvolnily po celém dni.

Pro více informací a rezervace pište Nikole Odvárkové na odvarkova@villasresorts.cz, nebo se podívejte na www.villasresorts.cz