TERMÍN

neděle – neděle
28. 7. – 4. 8. 2024

MÍSTO

Oberwirt, Niedernsill

blízko Zell am See

CENA

19.500,-

Jógová praxe, nádherná alpská příroda, túry, cyklistika i koupání!

Pojeď s námi na týdenní letní pobyt do nádherné oblasti Vysokých Taur. Jógu budeme praktikovat každé ráno, abychom tělo i mysl připravili na outdoor aktivity, kterých je v okolí opravdu na výběr. Večerní lekce budou 4 v průběhu týdne, abychom měli některé večery volné na úplný relax nebo delší celodenní výlet.

V ranních lekcích se budeme věnovat zejména probuzení energie pro nový den pomocí vědomého dechu, protažení a posílení celého těla. Večerní lekce budou věnované více zklidnění a relaxační józe, součástí lekce bude i meditace.

Ubytování je v rodinném hotelu s českým zázemím v malé obci Niedernsill. Kousek od hotelu je venkovní koupaliště, u kterého můžeme v případě hezkého počasí praktikovat jógu. Majitel hotelu Petr vám rád poradí s výlety po okolí, podle toho, na co se budete chtít zaměřit – výšlapy, vyhlídky, cyklistika, koupání venku nebo v termálech.  V případě zájmu Vám pomohou se zařízením Salzburgland karty, která vám nabízí spoustu výhod – lanovky, volné vstupy, atd.

Každodenní program:

8:00 – 9:00 jógová praxe

9:00 – 10:00 snídaně

volný čas na turistiku, cyklistiku, koupání a relax

18:00 – 19:00 relaxační lekce s meditací (mimo úterý a čtvrtka)

V den příjezdu a odjezdu jóga není.

Cena pobytu je 19.500,- a zahrnuje 7 nocí v hotelu s polopenzí, jógový program, český servis v místě, pojištění CK proti úpadku.

Pro více informací a rezervace pište Nikole Odvárkové na odvarkova@villasresorts.cz, nebo se podívejte na www.villasresorts.cz