TERMÍN

pondělky 18:30 – 19:40

8.1. – 18.3.2024

(12.2. se necvičí)

MÍSTO

Jóga Prostor

CENA

2.000,- Kč/kurz

Zvu Vás na druhý běh 10týdenního kurzu „Stres s lehkostí“, ve kterém budeme pracovat na svém duševním i fyzickém zdraví. Stres je faktor, který nejvíce ovlivňuje naše zdraví a zároveň je nezbytný k našemu přežití.

V tomto kurzu se budeme pomocí hatha jógy, mindfulness, dechových technik a relaxace učit, jak se stresem pracovat, ale také jak zvládat naše emoce, úzkosti či nervozitu, jak zlepšit naši duševní pohodu i fyzickou odolnost, protože jedno bez druhého nefunguje.

V lekcích se naučíme jednoduché dechové techniky na zvládání náročných situací, budeme praktikovat hatha jógu, která je v klidnějším tempu, přesto je fyzicky zajímavá pro posílení a protažení svalů a nedílnou součástí budou i meditace, vizualizace a relaxace. Z každé lekce dostanete email s jednoduchou technikou, kterou jsme se ten den naučili, abyste ji mohli používat v každodenním životě.

Kurz je vhodný pro všechny, kdo chtějí najít svůj vnitřní klid, bez ohledu na předchozí zkušenost s jógou. 

Témata kurzu budou obdobná jako na podzim, ale máme k dispozici více času (70min) a tedy bude více prostoru se jim věnovat, proto je kurz vhodný jak pro nové zájemce, tak pro klienty podzimního kurzu.