TERMÍN

pátek – neděle
26. – 28. 6. 2020

LEKTOR

lektoři Jóga Poděbrady

MÍSTO

Jóga studio Poděbrady

CENA

dle konkrétní lekce

Začíná léto a my tu pro vás máme již tradiční jóga víkend přímo u nás v Poděbradech. Nemusíte nikam jezdit, balit kufry a ani zajišťovat hlídání ratolestí, a přesto si můžete užít víkend plný jógy, pohody a relaxu. Jsou tu pro vás lekce dynamické, intenzivní, i jemné až odpočinkové. Vyberte si! Ale s přihláškou neváhejte, máme stále omezený počet míst!

Program pátek:

PÁ 17:15 – 18:15

Paddleboard jóga na jezeře s Iris Mertovou (300,- včetně pronájmu paddleboardu)

Vyzkoušejte jógu jinak! Podložku vyměňte za prkno a pevnou podlahu za pohupující se hladinu vody. Jóga na paddleboardu je přesně ten správný letní zážitek 🙂

PÁ 18:00 – 19:30

Intenzivní a jemná zároveň s Katkou Voňavkovou   (200,-)

Tato lekce bude mít všechno – intenzivní dynamickou část zaměřenou hlavně na střed těla, která postupně zjemní až vás přivede k hluboké relaxaci v jóga nidře.

Program sobota:

SO 8:00 – 9:15

Ranní prodloužené probuzení s Danou Beierovou (180,-)

Ráno dělá den. A toto sobotní ráno se budeme probouzet pomalu, bez spěchu. Protáhneme a zahřejeme tělo, probudíme dech i mysl. Budeme mít čas i na krátkou meditaci.

SO 10:00 – 11:00

Paddleboard jóga na jezeře s Katkou Voňavkovou (300,- včetně pronájmu paddleboardu)

Vyzkoušejte jógu jinak! Podložku vyměňte za prkno a pevnou podlahu za pohupující se hladinu vody. Jóga na paddleboardu je přesně ten správný letní zážitek 🙂

SO 15:00 – 17:00

Zdraví ženy – workshop se Silvií Kajanovou (350,-)

Chcete pochopit své ženské tělo, zbavit se bolestí, pečovat o sebe v souladu s přírodou, kultivovat vnitřní klid, přijďte se na sebe naladit? Na tomto praktickém semináři se dozvíte, co je základem ženského zdraví,  které orgány mu dodávají energii, sílu a vitalitu, kde hledat původ naší životní esence, proč mají dnes ženy nedostatečnou krev, jaké jsou základní potíže a mnohé další.

Program sobota pokrač.:

SO 17:15 – 18:15

„Trochu kreativnější“ vinyasa s Danou Beierovou (150,-)

Tato lekce bude plná “trochu” jiných pozic a kombinací. Bude to intenzivní, ale veselé. Buďte připraveni nebrat se vážně, nebýt perfektní, nedosáhnout dokonalé pozice, ale o to víc se bavit a smát.

SO 18:30 – 20:00

Relaxací k obnově sil – restorativní jóga s Petrou Šlechtickou (200,-)

Zastavte se. Posaďte se. Relaxujte. Nevíte, jak? Petra vás to naučí. V její příjemné a odpočinkové lekci restorativní jógy budete odpočívat a načerpávat síly v jógových pozicích.

Program neděle:

NE 8:30 – 9:15

Ranní prodloužená vinyasa jóga s Luckou Martinovou (180,-)

Nedělní ráno s jógovým probuzením s Luckou Martinovou 🙂 Protáhnete tělo, rozproudíte energii i dech. Krásný začátek volného dne:-)

NE 10:00 – 13:00

Reflexní terapie – workshop se Silvií Kajanovou (480,-)

Reflexní terapie je více než tisíc let stará asijská masáž, která je považována za jednu z nejefektivnějších metod alternativní medicíny a samoléčby. Přijďte se dozvědět více, přijďte se inspirovat. Čeká vás využití čínského pentagramu v reflexologii, naučíme se uvolnit krční páteř na chodidle, kde na plosce se nacházejí které vnitřní orgány, jak je snadno najít a jak je harmonizovat, iin jóga na zprůchodnění životní energie a reflexní uvolňující masáž.

NE 17:30 – 18:30

Nedělní flow jóga s Katkou Voňavkovou (150,-)

Pravidelná flow jóga s Káťou tak, jak ji v neděli znáte – plynulost těla a dechu v klidné podvečerní lekci.

NE 19:00 – 20:30

Jin jóga – element ohně s Luckou Martinovou (200,-)

Léto v nás svou energií, teplem, dynamikou a orientací na venek probouzí hodně jangu. Elementem tohoto období je OHEŇ. Jak s ním pracovat, aby příjemně plál a přitom nepálil? Ve víru aktivního léta můžeme pocítit, že to jediné, co naše tělo i mysl potřebují, je chvíle klidu, zastavení se, spočinutí a nicnedělání. Prosté odevzdání se plynutí času i prostoru.