TERMÍN

sobota 25. 5. 2024

9:30 – 12:30 hod.

LEKTOR

Eva Dorňáková

MÍSTO

Jóga Prostor

CENA

950,- Kč

Přijďte poznat Feldenkraisovu® metodu a to, jak dokáže změnit váš pocit z pohybu, rozšířit jeho možnosti a podpořit či navrátit do něj zdraví a svobodu

JAK TO BUDE PROBÍHAT?

Toto setkání je pohybovou laboratoří, která bude probíhat téměř celá vleže na zemi (na zádech, boku či na břiše). Budete vedeni k uvědomění si svého těla v hlubších detailech a k vlastnímu posouzení pohybu – tedy jestli je vám pohyb příjemný, jestli je plynulý, snadný apod. Pohyby budou probíhat v pomalém tempu. Jedná se o snadné pohyby a jejich kombinace, které v závěru semináře vygradují, nebudete tak mít možnost ztratit pozornost :-).

Cílem tohoto postupu je návrat k snadným, přirozeným a zároveň efektivním pohybům.

PROČ?

Na semináři prožijete 3hodinovou pohybovou laboratoř, po které bude odcházet

– se zklidněnou myslí,

– prázdnou hlavou,

– stabilním, ale lehkým tělem.  

Je dost pravděpodobné, že se vám uvolní svalové napětí a případná bolest, se kterou přijdete. Že budete (opět) v klidu dýchat. No a možná změníte i vlastní pohled na svět ;-).  

PRO KOHO?

Tuto metodu používají lidé na celém světě, aby zlepšili svůj pohyb a zbavili se bolesti. Je skvělá v tom, že ji může cvičit kdokoli bez ohledu na věk a kondici. Seminář je tedy určen všem 18+, bez ohledu na předchozí zkušenost s metodou. Najdou se v ní jak pohybově aktivní jedinci, tak i např. ti, kteří při pohybu zažívají bolest.