TERMÍN

pátek – neděle
24. – 26. 1. 2020

LEKTOR

lektoři Jóga Poděbrady

MÍSTO

Jóga studio Poděbrady

CENA

dle konkrétní lekce či workshopu

Začněte nový rok s jógou. Pro naše stále klienty i nové zájemce jsme připravili víkend plný tematických lekcí a workshopů, ze kterých si vybere každý. Vezměte kamarádku či partnera a přijďte si společně zacvičit!

Program pátek & sobota:

PÁ 17:30 – 19:00 Večerní pozdrav měsíci – flow jóga s Danou Beierovou (220,-)

Pozdrav Měsíci je večerní verzí známého pozdravu Slunce. Tato sestava nás zklidňuje, protahuje a připravuje na noční odpočinek. Společně se ji postupně naučíme, vyzkoušíme obměny a na závěr spočineme v několika jinových pozicích, které podpoří lepší spánek.

*Vhodné pro všechny úrovně, včetně začátečníků.

SO 8:00 – 9:00 Ranní pozdrav slunci – flow jóga s Katkou Voňavkovou (150,-)

Nejlepším způsobem, jak začít den je příjemným cvičením. Takovým, které osvěží nejen tělo, ale i mysl. Po několika opakováních Pozdravů Slunce se budete cítit jako znovuzrození a úsměv na tváři Vám bude společníkem po celý den. Nevěříte? Vyzkoušejte a uvidíte.

*Vhodné pro všechny úrovně, včetně začátečníků.

SO 9:30 – 11:30 Jedna plus jedna – jóga ve dvou s Anetou Borovičkovou a Katkou Vašíčkovou  (600,- za pár)

Cvičení ve dvou je hravá cesta, jak prožít společný čas, plný radosti ze sdílení a zdravého pohybu. V partner józe nemusíte nutně cvičit se svým milovaným protějškem, ale s kýmkoliv z blízkých, kdo si s vámi chce zacvičit a sdílí zájem o jógu.

*Vhodné pro všechny úrovně.

SO 17:30 – 19:00 Méně je někdy více – restorativní lednové pohlazení s Petrou Šlechtickou (220,-)

Dovolte sobě odpočinek na lekci restorativní jógy. Tělo bude plně odpočívat/relaxovat a přitom uvolníme napětí v těle, ulevíme bedrům a osvobodíme krční páteř.  Zkuste si nabídnout méně a „získat“ tak více.

*Vhodné pro všechny úrovně, včetně začátečníků.

Program neděle:

9:30 – 12:00 Začněme s jógou – workshop pro začínající s Danou Beierovou (400,-)

Chcete začít s jógou a nevíte jak? Přijďte na tento dopolední workshop, kde se naučíte základní pozice, jejich techniku, správné dýchání, povíme si trochu teorie o filosofii jógy, a jak pozitivně může ovlivnit nejen Vaše tělo a mysl, ale každodenní život se vším, co přináší.

*Vhodné pro úplné začátečníky a všechny, kdo chtějí oprášit základy

16:45 – 17:45 Rozdmýchejte vnitřní oheň – flow jóga s Katkou Voňavkovou (150,-)

Nejen dynamická praxe v rychlém tempu nás dokáže zahřát. Stejně tak nám rozproudí krev v žilách správné dýchání v pro oko snadných pozicích. Dýchací techniky, dlouhé výdrže v pozicích a oddechový čas na závěr, to vše si dopřejte v chladný nedělní podvečer.

*Vhodné od úrovně mírně pokročilí.

18:00 – 19:15 Podpořte životní energie – jin jóga s Luckou Martinovou (190,-)

Období zimy je spojeno s elementem vody, který se v našem těle váže k orgánům ledvin a močového měchýře. Z pohledu čínské medicíny jsou právě ledviny nejdůležitějším orgánem těla. Jsou pramenem života, zdrojem jin a jangu a sídlem životní síly, která ovlivňuje kvalitu a délku našeho života. Zima nás přímo vybízí ke zklidnění, odpočinku a regeneraci. Svou energií bychom neměli zbytečně plýtvat, ale naopak o ni pečovat.

*Vhodné pro všechny úrovně, včetně začátečníků.

19:30 – 20:30 Meditační praxe – 1. díl kurzu meditací II. s Katkou Voňavkovou (550,- celý kurz)

Navazující kurz meditace II. je určen pro absolventy kurzu I., i pro všechny, kteří mají s praxí meditace zkušenost. Ve čtyřech setkáních prohloubíme meditační techniky, které jsme si zatím pouze vyzkoušeli a tím podpoříme chuť k pravidelné domácí praxi a jistotu v ní.

*Vhodné pro všechny mírně pokročilé meditující.